Quazar3D. Film promocyjny.


Quazar3D jest autorskim oprogramowaniem grupy i3D do tworzenia interaktywnych aplikacji czasu rzeczywistego wspierającym wyświetlanie aplikacji na wszystkich systemach imersyjnych (Cave, Oculus, ekrany 3D itp.). Jest wykorzystywane w procesie edukacyjnym w czołowych ośrodkach akademickich oraz rozwiązaniach stosowanych w przemyśle zarówno w kraju jak i za granicą.

render własność: Damian Biliński / i3D

W ramach współpracy z firmą i3D  braliśmy udział przy tworzeniu spotu reklamowego dla Quazar3D. Zakres naszych prac obejmował stworzenie scenariusza do filmu oraz opiekę artystyczną nad projektem.


Założeniem przyjętym przy realizacji scenariusza tej animacji, było pokazanie najlepszych cech produktu w stylistyce znanej z trailerów gier komputerowych. Połączenie formy wyrazu odnoszącej się do estetyki gier z tematyką przemysłową jest nawiązaniem do hasła promocyjnego Quazar3D „We bring games technology for business needs”. Natomiast otwarty charakter zakończenia połączony z hasłem „Craft your story” jest zapowiedzią kolejnych działaniach marketingowych.

W zespole odpowiedzialnym za realizację pracowali również:
Animacje: Damian Biliński, Kuba Janik, Rafał Głowacki, Paweł Pojedynek
Udźwiękowienie aplikacji: Piotr Goryczka
Montaż: Piotr Łukasik


W ramach promocji produktu powstała strona internetowa quazar3D.com przy tworzeniu której braliśmy również czynny udział.