AGRR.

Robimy grafikę do używania.

Cześć! AGRR to my, Agnieszka i Grzesiek!

Lubimy jak się rusza! Dlatego w naszej pracy skupiamy się głównie na tworzeniu aplikacji i animacji. W ilustrację i literki też umiemy - tak ludzie mówią. Co daje całkiem niezły zbiór umiejętności do wykorzystania w trakcie realizacji projektów.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, agencjami, softwarehausami jak i bezpośrednio z firmami. Mamy na swoim koncie projekty zarówno dla marek globalnych, wymagających klientów, małych lokalnych firm czy artystów i rzemieślników. Szukamy wyzwań, dlatego nie boimy się tematów związanych z jednej strony z przemysłem ciężkim, górnictwem a z drugiej z muzeami, sportem czy poezją. Działamy w dwójkę, dlatego gwarantujemy Ci, że Twój projekt nie utknie między działem odpowiedzialnym za kontakt z klientem, a zespołem wdrażania realizacji projektowych.

Jedno jednak jest dla nas stałe - niezależnie od klienta i tematu - dążymy zawsze do dogłębnego poznania tematu, syntezy i stworzenia odpowiedzi, która będzie najlepsza dla Twojego klienta. Bo grafika użytkowa ma nam ułatwiać życie!

Pogadajmy
mailowo

telefonicznie

+48 503 012 432

lub osobiście

w okolicach Dąbrowy Górniczej