Stowarzyszenie Aktywna Dąbrowa to organizacja pozarządowa z Dąbrowy Górniczej promująca aktywność fizyczną oraz wyrównywanie szans młodzieży z różnych grup społecznych poprzez udział w organizacji wydarzeń adresowanych do lokalnej społeczności.

Od początku istnienia Stowarzyszenia wspieramy je w każdej dziedzinie, która wymaga projektowego podejścia do problemów. Począwszy od identyfikacji wizualnej, sposobu komunikacji aż po plan promocji imprez. Stale też czuwamy nad kanałami mediów społecznościowych stowarzyszenia. Opracowujemy komunikaty, prowadzimy kontakt z odbiorcami, tworzymy reklamy oraz graficzne elementy na potrzeby promocji. Dodatkowo tworzymy również fotograficzne reportaże z imprez sportowych organizowanych przez stowarzyszenie.

Przez 10 lat funkcjonowania stowarzyszenia przygotowaliśmy identyfikację oraz prowadziliśmy promocje ponad 30 imprez biegowych oraz kilkunastu wydarzeń związanych z działalnością statutową stowarzyszenia.

Wspieramy również Aktywną Dąbrowę tworząc branding projektów organizowanych przez Stowarzyszenie w ramach wydarzeń związanych z realizacją projektów unijnych. Są to przeważnie projekty logo, grafik oraz zakładanie i zarządzanie profilami wydarzeń w social media.